1. Prima pagină
  2. /
  3. HELL ADVERTISING CORPORATE SRL
  4. /
  5. Bunuri mobile – mijloace fixe – HELL ADVERTISING CORPORATE SRL

Bunuri mobile – mijloace fixe – HELL ADVERTISING CORPORATE SRL

Categorie: HELL ADVERTISING CORPORATE SRL, Oportunități de afaceri
Etichete: Licitații

Mai multe informații despre activ

Bunuri mobile – mijloace fixe

NR.
CRT.
DENUMIRE AN ACHIZIŢIE 
PRET PORNIRE LICITATIE (RON+TVA)
 
12*Aer conditionat06.20152.480
2Birou07.20152.250
3Canapea07.20151.400
4Calculator07.20151.170
5Calculator07.2015830
6Note book07.20151.830
7Calculator07.20151.230
8Note book07.20151.920
9Note book07.20151.670
10Calculator07.20151.000
11Calculator07.20152.330
12Note book07.2015830
13Mobilier07.20153.000
14Mobilier07.201537.200
15Mobilier07.20155.000
16Mobilier07.201510.000
17TV07.20154.520
18Mobilier07.20157.160
19Mobilier07.20155.330
20Mobilier07.20152.910
21Telef Apple07.20152.830
22Canapea07.20151.500
23Mobilier07.20151.250
24Mobilier07.20152.250
25Mobilier07.20156.500
26Telef Apple Iphone07.2015830
27Cauciucuri iarna07.20154.000
28Mobilier07.20157.900
29Mobilier07.20154.300
30Mobilier07.20159.880
31Mobilier07.20153.500
32TV07.2015850
33Calculator07.20151.130
34TV07.20151.100
35Mobilier07.20156.750
36Macbook Air 1309.20151.080
37Iphone 6S Plus10.20151.370
38Macbook pro 1512.20153.230
39Centrala termica Nova01.20161.880
40Frigider06.20161.610
41Iphone 6S Plus09.20162.550
42Computer11.20161.750
43Macbook Air 1312.201710.600
44Macbook pro 1603.20183.080
TOTAL175.780 RON+TVA

 

DebitorHELL ADVERTISING CORPORATE SRL
CUI24781197
RCJ40/19716/2008
LocalitateBucurești
AdresaB-DUL FICUSULUI, nr. 38B

Sunteți interesat de acest activ? Contactați specialiștii ROVIGO.

Persoană contactROVIGO SPRL
Telefon021.210.01.64
Emailoffice@rovigo.ro

Alte active